Bardzo dobre wiadomości napłynęły z Niemiec. Zawodniczka Klubu Sportowego Pohl Judo Przemęt, Martyna Skorupińska, wywalczyła brązowy medal podczas Pucharu Europy w Berlinie.
Turniej zgromadził czołowych judoków z wielu krajów, a rywalizacja na matach była niezwykle wymagająca. Reprezentantka przemęckiego klubu po serii trudnych pojedynków sięgnęła po miejsce na podium jednego z ważniejszych europejskich turniejów, potwierdzając wysoką formę i sportowy charakter.
Zdobycie brązowego medalu jest kolejnym sukcesem zawodniczki KS Pohl Judo Przemęt i jednocześnie doskonałą promocją gminy Przemęt na międzynarodowej arenie sportowej. Osiągnięcie Martyny jest efektem wielu godzin treningów, zaangażowania oraz systematycznej pracy.
Gratulacje dla Martyny Skorupińskiej za znakomity występ oraz życzenia powodzenia w kolejnych startach na międzynarodowych matach przekazują działacze i sympatycy klubu.








