Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zakończyły się prace związane z budową oświetlenia w Wieleniu

Zdjęcie przedstawia oświetlenie na ulicy Środkowej. Na zdjęciu droga piaszczysta, wokół krzewy i ogrodzenie, na której znajduję się tabliczka z napisem "Środkowa".

W maju nastąpił odbiór techniczny 33 nowoczesnych słupów oświetleniowych wraz z oprawami typu LED, co znacząco poprawi oświetlenie oraz bezpieczeństwo na terenie Wielenia. Odbiór ten przeprowadzili: Zastępca Wójta Waldemar Kalitka, Prezes Zarządu firmy Dariusz Tokarz, Inspektor Nadzoru Jerzy Woźniak, Przewodnicząca Rady Gminy Przemęt oraz Sołtys Wielenia Monika Maćkowiak, Sołtys Kaszczoru Beata Binkowska oraz pracownik Wydziału Inwestycyjnego UG w Przemęcie, Tomasz Samol.

Inwestycja została zrealizowana na obszarze ewidencyjnym Kaszczoru, obejmującym działki nr 928/34, 928/26, 929/13, 930/14, 929/9, 931/1 (Wieleń, ul. Brzoskwiniowa, ul. Północna, ul. Zachodnia, ul. Środkowa, ul. Południowa).

Za realizację projektu odpowiedzialna była firma EL-MAR, która wykonała wszystkie prace zgodnie z zawartą umową. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 237 510,40 zł. Pierwotnie zakończenie prac planowane było na sierpień, jednak dzięki sprawnej organizacji i zaangażowaniu wykonawcy, inwestycję udało się zrealizować już w maju.

Nowe słupy oświetleniowe wyposażone w oprawy typu LED zapewnią mieszkańcom Wielenia lepsze oświetlenie uliczne, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa oraz komfortu poruszania się po zmroku.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors