Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Ostatnia sesja VIII Kadencji Rady Gminy Przemęt

Wspólne zdjęcie wójta gminy Przemęt, zastępcy wójta, skarbnika, wszystkich radnych starej kadencji, niektórych sołtysów oraz paru pracowników urzędu Gminy Przemęt. Na zdjęciu wójt trzyma podziękowanie w niebieskiej oprawie.

W czwartek 18 kwietnia bieżącego roku miała miejsce ostatnia w VIII Kadencji Sesja Rady Gminy Przemęt. Również tego samego dnia w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie miało miejsce spotkanie podczas którego głos zabrali zarówno radni, jak i zaproszeni goście, składając serdeczne podziękowania osobom, które przez ostatnie lata kształtowały lokalną politykę. Szczególne wyrazy uznania otrzymał wójt Janusz Frąckowiak, zastępca wójta Waldemar Kalitka oraz skarbnik gminy Bożena Ćwiklińska. Wyróżniono ich zaangażowanie i poświęcenie, które przyczyniły się do rozwoju i sukcesów gminy Przemęt. Sołtysi, reprezentujący różne sołectwa, również dołączyli do gratulacji, podkreślając owocną współpracę z wójtem, jego zastępcą oraz skarbnikiem. Dzięki ich działaniom gmina mogła realizować kluczowe projekty i inicjatywy, które zauważalnie poprawiły jakość życia mieszkańców.
Oprócz formalnych podziękowań, spotkanie miało również swój uroczysty wymiar. Wójt Janusz Frąckowiak, w swoim przemówieniu, podziękował wszystkim za współpracę, podkreślając, że „Gmina Przemęt mając tak wspaniałe osoby, jest skazana na sukces”. To wzruszające słowa zwiastują pozytywną wizję przyszłości gminy. Jako wyraz uznania, każdy radny otrzymał róże oraz grawerton okolicznościowy. Te gesty symbolizowały nie tylko zakończenie kadencji, ale także docenienie osobistego wkładu każdego radnego w lokalne zarządzanie. To spotkanie nie tylko zamknęło pewien rozdział w historii Rady Gminy Przemęt, ale również umocniło poczucie wspólnoty i wspólnych osiągnięć.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors