Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Nie zwalniamy tempa. Rozpoczynamy budowę drogi w Solcu Nowym

Na zdjęciu wójt Gminy Przemęt wraz z Panem Krzysztofem Kubickim. na tle ścianki "Gmina Przemęt".
Tak jak obiecaliśmy nie zatrzymujemy się i ruszamy z kolejnymi inwestycjami drogowymi. 10 kwietnia 2024 roku, wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Przemęt – Bożeny Ćwiklińskiej, podpisał umowę z firmą QBRUK, na czele której stoi Krzysztof Kubicki, na realizację niezwykle ważnej dla społeczności lokalnej inwestycji.

Przedmiotem umowy jest budowa drogi wewnętrznej do cmentarza w Solcu Nowym. Długość planowanej drogi to 105 mb. Jej nawierzchnia zostanie wykonana z trwałej kostki betonowej, co zape
wni wygodę i bezpieczeństwo korzystania przez wiele lat. Wykonawca, firma QBRUK z siedzibą w Glinnie, jest znana z realizacji wielu udanych projektów drogowych, co daje pewność, że powierzona jej inwestycja zostanie wykonana z należytą starannością i profesjonalizmem.

Prace ruszają niebawem, a zakończenie ich przewidziane j
est na 4 miesiące od daty podpisania umowy, co oznacza, że nowa droga powinna być gotowa do użytku już na początku września tego roku. Koszt realizacji projektu to 312.295,45 zł brutto, kwota ta zostanie pokryta z budżetu gminy.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors