Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Pani Agnieszka świętuje 82. urodziny

Zdjęcie przedstawia Wójta Gminy Przemęt wręczającego kwiatka Pani Agnieszce.

30 stycznia wójt gminy Przemęt Janusz Frąckowiak złożył serdeczną wizytę w placówce DDPS+ w Błotnicy, aby osobiście złożyć życzenia urodzinowe jednej z podopiecznych. Pani Agnieszka Brandebura tego dnia obchodziła swoje 82. urodziny.

Pani Agnieszka, znana i lubiana wśród mieszkańców gminy, od samego początku jest związana z Dziennym Domem Pomocy Senior+. Z dumą wspomina uroczyste otwarcie placówki, które miało miejsce kilka lat temu. Dla pani Agnieszki najważniejsze w życiu jest jej rodzina i bliskie relacje, które udało jej się z nimi zbudować.

Pani Brandebura jest osobą bardzo towarzyską i rozmowną. Lubi być wśród ludzi, dlatego często uczestniczy w spotkaniach seniorów, Koła Gospodyń Wiejskich oraz innych wydarzeniach społecznych. Swoją energią i entuzjazmem potrafi zarazić każdego.

Podczas wizyty w DDPS+ wójt złożył jubilatce życzenia oraz wręczył symboliczny upominek. Przez takie gesty władze gminy pokazują, że seniorzy są nie tylko częścią historii, ale także ważnym elementem teraźniejszości i przyszłości społeczności lokalnej.

Pani Agnieszko, pragniemy złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzące lata będą dla Pani czasem pełnym radości, ciepła rodzinnego oraz spełnienia marzeń.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]