Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Podwójny sukces Urzędu Gminy Przemęt

Podwójny sukces Urzędu Gminy Przemęt

Podczas uroczystej gali, która miała miejsce w sali im. Erazma Majewskiego w Warszawie, Urząd Gminy Przemęt został po raz kolejny doceniony za swoją nieustępliwą pracę na rzecz mieszkańców. Kapituła konkursowa Quality Institute przyznała jednostce prestiżowy tytuł i nagrodę „Przyjazny Urząd”. To nie pierwszy raz, kiedy Urząd Gminy zdobywa to wyróżnienie – od 2019 roku corocznie zostaje uhonorowany tym tytułem.

Konkurs „Przyjazny Urząd”, organizowany przez Quality Institute, ma za zadanie wyróżnić jednostki publiczne, które w swojej pracy kierują się przede wszystkim jakością obsługi i relacjami z mieszkańcami. Pod uwagę brane są również takie aspekty, jak wysoka kultura pracy, nowoczesne zarządzanie publiczne oraz profesjonalizm i rzetelność w świadczeniu usług.

Dodatkowo warto podkreślić, że oprócz tytułu i nagrody „Przyjazny Urząd”, Urząd Gminy Przemęt został także uhonorowany Srebrnym Laurem. To kolejne prestiżowe wyróżnienie potwierdza zaangażowanie i ciężką pracę włożoną przez pracowników Urzędu Gminy Przemęt w służbie mieszkańcom. Srebrny Laur to symbol doskonałości i dążenia do perfekcji w obszarze działalności publicznej.

Z każdym rokiem Urząd potwierdza, że relacje z mieszkańcami oraz ich satysfakcja są dla nas priorytetem. Nagroda „Przyjazny Urząd” jest dowodem na to, że właściwe podejście, profesjonalizm i serce włożone w pracę przynoszą wymierne korzyści nie tylko dla urzędników, ale przede wszystkim dla społeczności, której służą.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]