Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

GMINNA DOTACJA NA WYMIANĘ STARYCH PIECÓW – nabór wniosków zakończył się 31 marca 2022 roku

Wójt Gminy Przemęt informuje, iż z dniem 31 marca 2022 roku zakończył się nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na zakup i montaż nowego pieca, pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz przydomowej oczyszczalni ścieków. Dotacja dotyczy wymiany starego źródła ogrzewania na nowe oraz zastąpienia dotychczasowego urządzenia służącego do gromadzenia ścieków na przydomową oczyszczalnię ścieków. Nabór wniosków uruchomiony był od dnia 1 stycznia 2022 roku.

W tegorocznym naborze wpłynęły 32 wnioski na zakup i montaż nowego pieca, pompy ciepła oraz przydomowej oczyszczalni ścieków. Środki, które przeznaczono na dofinansowanie inwestycji w 2022 roku wynoszą 112 000 zł.

Przypominamy, iż realizację inwestycji należy dokonać najpóźniej do 31 października 2022 roku na zasadach określonych w uchwale nr 252/2021 Rady Gminy Przemęt z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji w zakresie ochrony środowiska i gospodarki wodnej na terenie Gminy Przemęt.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors