Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Mieszkańcu, miej swój udział w planowaniu działań Gminy Przemęt w najbliższych latach

Przemęt działa strategicznie!

W związku z przygotowywaniem Strategii Rozwoju Gminy Przemęt na lata 2021-2027 zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie przez mieszkańców ankiety dotyczącej ww. projektu strategii.

Strategia rozwoju gminy Przemęt na lata 2021-2027 będzie dokumentem, który wskaże kierunki rozwoju gminy na najbliższe lata. W Strategii określona zostanie wizja gminy w 2027 roku, która zostanie zrealizowana dzięki osiąganiu poszczególnych celów strategicznych i operacyjnych. Do prac nad dokumentem zaangażowani zostaną zarówno pracownicy Urzędu Gminy jak i jednostek budżetowych, przedstawiciele społeczeństwa, stowarzyszeń, przedsiębiorcy. Swoje zdanie również wyrazić będą mogli mieszkańcy – poprzez ankiety jak i konsultacje społeczne projektu dokumentu.

Proces budowania strategii został zainicjowany spotkaniem z Wójtem Januszem Frąckowiakiem oraz przedstawicielami Urzędu, na którym omówiono organizację pracy nad dokumentem. Kolejnym etapem będzie diagnoza strategiczna, którą uzupełnią warsztaty oraz badanie ankietowe wśród mieszkańców.

W związku z tym, zapraszamy Państwa do udziału w ankiecie, która pomoże doprecyzować dane statystyczne o punkt widzenia mieszkańców gminy. Ankieta dostępna jest pod linkiem:

https://wanir.edu.pl/strategia-przemet/

Ankieta jest anonimowa. Będzie aktywna w dniach 13-26 lipca 2020 roku.

Zachęcamy do śledzenia postępów prac nad Strategią rozwoju gminy Przemęt na lata 2021-2027.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]