Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Przedsięwzięcie pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w cz. m. Barchlin oraz w m. Bucz” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

logo_wfosigw_kolor

Gmina Przemęt podpisała z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu umowę pożyczki na dofinansowanie przedsięwzięcia „Budowa kanalizacji sanitarnej w cz. m. Barchlin oraz w m. Bucz” do kwoty: 4 500 000,00 zł. z możliwością umorzenia do wysokości 30% kwoty udzielonej pożyczki.

Termin zakończenia realizacji przedsięwzięcia zaplanowany został do sierpnia 2017. Przedsięwzięcie obejmuje wykonanie ok. 116 m sieci kanalizacji grawitacyjnej i ok. 444 m sieci kanalizacji tłocznej w miejscowości Barchlin oraz wykonanie ok. 8 123 m sieci kanalizacji grawitacyjnej i ok. 4 662 m sieci kanalizacji tłocznej w miejscowości Bucz.

Wraz z budową kanalizacji sanitarnej wybudowana zostanie sieć kanalizacji deszczowej na Osiedlu Botanicznym w Buczu. Po budowie kanalizacji zostaną położone nowe dywaniki asfaltowe na ulicy: Akacjowej, Kościelnej, Kasztanowej i Boszkowskiej, a w Buczu Nowym zostanie wykonana droga z kostki brukowej.

www.wfosgw.poznan.pl

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]