Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zaproszenie do udziału w Konkursie pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w konkursie pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”.

Celem konkursu jest pobudzenie, wyszukiwanie i promowanie inicjatyw lokalnych w zakresie proekologicznej i prokulturowej strategii rozwoju obszarów wiejskich, które mogą powodować wzmocnienie konkurencyjności i atrakcyjności tych obszarów na terenie Województwa Wielkopolskiego oraz promowanie działań przyczyniających się do popularyzowania i realizacji idei „Małej ojczyzny” bliskiej swoim obywatelom.

 

Do konkursu mogą przystąpić jednostki samorządu terytorialnego, jednostki budżetowe podległe jednostkom samorządu terytorialnego oraz organizacje a także podmioty gospodarcze zarejestrowane na terenie województwa wielkopolskiego.

Jedna jednostka (instytucja) może zgłosić wyłącznie jeden projekt.
Zgłoszony projekt powinien być w takim stopniu zaawansowania jego realizacji, który umożliwi ocenę Zespołowi Sędziów Sprawozdawców. Musi również wykazywać bezsprzeczny społeczny sposób realizacji projektu przy minimalnym wsparciu finansowym.
Zgłoszenia należy przesłać na wnioskach „Zgłoszenie do konkursu” na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Departament Środowiska, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań. Termin zgłaszania projektów konkursowych do udziału w XVII edycji Konkursu upływa z dniem 31 maja 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego).
Zgłoszenie oraz Regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego www.umww.pl (Zakładka Urząd, Departament Środowiska).

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela p. Anna Dąbkiewicz, Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu tel. 61 626 64 15, e-mail: anna.dabkiewicz@umww.pl.

Załączniki:

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors